ProjektasMano bendrabučio laisvalaikio-mokymosi erdvė

Būk pirmas ir paaukok projektui DABAR !

Nuotrauka_projektui_Kretingos_technologijos_ir_verslo_mokyklaProjekto/idėjos poreikis ir tikslas:

VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla savo veiklą pradėjo dar 1972 m. ir nuo to laiko siekia sudaryti kuo geresnes sąlygas mokytis ir ilsėtis, todėl tiek mokymosi, tiek laisvalaikio-poilsio erdves siekiama aprūpinti būtiniausiais baldais, įranga. Šis projektas yra skirtas laisvalaikio-poilsio erdvėms, esančioms mokyklos bendrabutyje, atnaujinti. Pažymėtina, kad minėtose patalpose organizuojama ir mokomoji veikla, todėl joms galima suteikti laisvalaikio-mokymosi patalpų „vardą“.

Mokyklos bendrabutyje gali apsigyventi visi norintys mokiniai. Šiuo metu jame gyvena apie 80 moksleivių. Jiems yra suteikta galimybė naudotis dušais, virtuve, sporto bei, jau minėtais, laisvalaikio-poilsio kambariais. Būtent šiuos, tiek merginų, tiek vaikinų laisvalaikio kambarius, būtina atnaujinti, t. y. juose ypač reikalingi nauji minkštieji baldai, nes esami pernelyg nusidėvėję. Mokykla šiuo metu, deja, neturi galimybės tam skirti lėšų.

Norėtume, kad mokiniai minėtose patalpose praleistų daugiau laiko: ne tik bendrautų, ilsėtųsi, bet  aktyviau, gausiau dalyvautų organizuojamuose paskaitose (pvz., apie sveiką gyvenseną, rūkymo žalą), susitikimuose su specialistais (pvz., susitikimai su socialine pedagoge, mokyklos medicinos sesele), įvairiuose renginiuose (pvz., koncertuose, filmų peržiūrų vakaruose ir pan.), todėl būtina minėtas erdves tinkamai paruošti.

Taigi šio projekto tikslas – atnaujinti dvi VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos bendrabučio laisvalaikio-mokymosi erdves, tam skiriant 1000 EUR.

Uždaviniai:

1. Nupirkti vaikinų laisvalaikio kambariui sofą ar minkštąjį kampą, tam skiriant 500 EUR.

2. Nupirkti merginų laisvalaikio kambariui sofą ar minkštąjį kampą, tam skiriant 500 EUR.

Įgyvendinus projektą bus atnaujintos dvi laisvalaikio-mokymosi erdvės – jos taps jaukesnės, patrauklesnės. Gerai žinoma, kad aplinka veikia žmogų, o žmogus savo veikla keičia aplinką. Visuomet reikalingas pirmasis postūmis siekiant pokyčių. Atnaujinus baldus planuojama tęsti darbus įtraukiant į juos moksleivius, pavyzdžiui, visiems kartu perdažyti laisvalaikio kambarių sienas ir pan. Manome, kad šios veiklos skatins jaunimą būti aktyvesniais, bendrauti, gausiau dalyvauti organizuojamuose renginiuose bendrabutyje, kas ypač būtina šiuolaikiniam, dažnai mažai motyvuotam, nežinančiam, ko nori, jaunimui.

Ugdymo įstaiga VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla

Projektų vadovė Jovita Michniovienė

Projekto/idėjos pavadinimas„Mano bendrabučio laisvalaikio-mokymosi erdvė“

Prašoma suma projekto/idėjos įgyvendinimui1000 eurų  

 

Nuotrauka_projektas_įpusėjoProjektas įpusėjo!

Vienos Kretingos baldų įmonės pagalbos-paramos dėka pavyko iš dalies įgyvendinti projekto „Mano bendrabučio laisvalaikio-mokymosi erdvė“ antrąjį uždavinį – jau turime minkštąjį kampą merginų laisvalaikio kambariui!

Dėkojame įmonei nepanorusiai viešintis!

 

  • Paremkite

    Prisidėkite prie idėjos įgyvendinimo paspausdami mygtuką ir įveskite pageidaujamą paaukoti sumą
  • Projektą administruoja VšĮ Edukateka TVS Wordpress