ProjektasIšmanios pradinės klasės įrengimas. IKT panaudojimas ugdymo procese ir projektinėje veikloje.

Būk pirmas ir paaukok projektui DABAR !

foto. VirbalisVirbalio vidurinė mokykla yra nedideliame Virbalio miestelyje. Mokykloje dirba kūrybiški, inovatyvūs mokytojai, kurie stengiasi ieškoti naujų pedagoginio darbo formų, semiasi naujų edukacinių idėjų seminaruose, dalijasi patirtimi. Liūdina tai, jog priartinti ugdymo procesą prie mokinių šiuolaikinio gyvenimo ir kasdienybės mokytojams yra sudėtinga, kadangi mokykla nėra pakankamai aprūpinta informacinėmis technologijomis. Mokykloje yra kompiuterių klasė, tačiau visi kompiuteriai morališkai ir techniškai jau pasenę. Metų pradžioje mokyklos vyresnes klases pasiekė „Samsung klasės“ įranga.

Beveik 70 pradinukų mokosi atskirame pastate ir jaučiasi nuskriausti.

Esu pradinių klasių mokytoja, kuri domisi IKT panaudojimo galimybėmis ugdymo procese. Su pradinukais dalyvavau iTEC (Novatoriškos technologijos mokykloms) –Europiniame projekte, kurio pagrindinis tikslas – ateities klasės formavimas. Projekto metu buvo gautos 5 „eSTAR“ planšetės. Išbandėme nemažai internetinių įrankių pamokose, rengėme pristatymus. Domiuosi projekto metodu. Todėl tapau Intel ® Teaching Essentials kurso lektore. Mano svajonė ir tikslas – išmanioji pradinukų klasė.

Į pirmą klasę atėję 24 mokiniai mokysis šiuolaikiškai, inovatyviai.

Turint išmaniąją klasę, jau nuo pirmos klasės vaikai bus ugdomi IKT panaudojimo įgūdžių, formuojama mokėjimo mokytis kompetencija. Mokiniai jaus atsakomybę už savo mokymąsi ir rezultatus. Turint omenyje, kad nemažai mokinių gyvena kaime ir nepasiturinčiose šeimose, mokykla jiems taps šiuolaikinio gyvenimo žiburiu. Ugdymo procesas taps šiuolaikiškas, motyvuotas, projektinė veikla įgaus naujų spalvų ir atspalvių. Atsiras galimybė išbandyti „atvirkštinės klasės“ modelį.

Išmaniąją klasę įrengti planuojama iki 2015 m. rugsėjo 1 d.

 

Idėjos sąmata

 

Samsung Galaxy Tab Pro T325, 8.4″, 3G/4G, GPS Planšetinis kompiuteris   20 vnt. – 7780 eurų

Samsung Galaxy Tab S T800, 10.5″, GPS Planšetinis kompiuteris   1 vnt – 504 eurų

Priedėlis bevieliam pajungimui prie projektoriaus  1 vnt. – 250 eurų
 

 

Ugdymo įstaiga: Vilkaviškio raj. Virbalio vidurinė mokykla

Mokytoja Inga Vekeriotienė

Projekto/idėjos pavadinimas: Išmanios pradinės klasės įrengimas. IKT panaudojimas ugdymo procese ir projektinėje veikloje.

Prašoma suma projekto/idėjos įgyvendinimui: 8534 eurai

 

 

 

  • Paremkite

    Prisidėkite prie idėjos įgyvendinimo paspausdami mygtuką ir įveskite pageidaujamą paaukoti sumą
  •  

    Projektą administruoja VšĮ Edukateka TVS Wordpress