Apie idėją

Lietuvos pedagogai dažnai susiduria su problema – lėšų trūkumu vaikams, jaunimui ir suaugusiems vykdyti ir užsiimti kūrybine, moksline ar projektine veikla, inventoriaus, edukacinių priemonių neturėjimu elementariam ugdymo procesui užtikrinti.

Programa „Projektų mugė“ – VšĮ „Edukateka“ iniciatyva rengiamas projektas, kurio pagrindinis tikslas – padėti surinkti lėšas, kurios pagelbėtų įgyvendinti geras ir gražias mokytojų ir jų ugdytinių idėjas, vykdomas veiklas. O privatiems asmenims ir įmonėms suteikia galimybę aukoti patogiau.

Į „Projektų mugę“ pretenduoti gali visų švietimo įstaigų pedagogai. Atrenkant projektus didelis dėmesys skiriamas projekto ar idėjos sprendžiamos problemos aktualumui bei siekiamų rezultatų apčiuopiamumui.

„Projektų mugė“ yra įrankis, kur kiekvienas tiesiogiai gali prisidėti prie projekto ar idėjos įgyvendinimo. Pedagogai iš visos Lietuvos skelbia savo idėjas, o privatūs asmenys ar įmonės paaukoję jai savo nuožiūra reikalingą, galimą pinigų sumą, prisideda prie šios idėjos išsipildymo.

Puslapį administruoja ir idėją vysto VšĮ „Edukateka“.

 

 

Projektą administruoja VšĮ Edukateka TVS Wordpress